Novoroční předsevzetí

Je to zase tady. Konec roku se nemilosrdně blíží a tak rekapituluji, co se mi za ten rok povedlo a co naopak ne.

Koncem minulého ledna jsem vyhozena z vysoké školy. V průběhu února přemýšlím kam moje kroky povedou dál a začínám si zjišťovat informace o pracovním pobytu v zahraničí. V březnu netrpělivě kontroluji otevření kvóty Working holiday víz na Nový Zéland, která koncem března já i Lukyn dostáváme. V dubnu se nic zvláštního neděje. Květen je ve znamení oslav, jelikož oba slavíme 25. narozeniny a zároveň čtyřleté výročí. Červen je rozlučkový. Odcházím z práce a loučím se se všemi dobrými přáteli. V červenci odjíždím s Lukynem, Lenkou a Tomem načerpat bohaté zkušenosti a hlavně si procvičit angličtinu do Manchesteru. Srpen – jsem pokojská. Naučila jsem se uklidit komplet celý pokoj pod 15 minut. Jsem na sebe hrdá, ale za to domácnost chátrá. V září jsem povýšila v pomyslném žebříčku pokojských, a tak zaučuji nové a nezkušené slečny. V říjnu se nemohu dočkat, až se vrátím zpět do Brna. Co vám budu povídat, bylo mi smutno po rodině. Listopad si maximálně užívám se svými rodiči i přáteli a opět s Lukynem odjíždím. Celý advent, vánoční svátky a Silvestr trávíme u protinožců. Nicméně zde budeme trávit celý následující rok 2016.

Odebírej náš YouTube kanál

Odebírej náš YouTube kanál

K novému roku patří i novoroční předsevzetí. Jak to tak ale většinou bývá, moc dlouho mi nevydrží. A tak jsem se rozhodla nečekat až na nový rok a začít s tím dřív. A hlavně Lukyn jde do toho se mnou. Práci tu zatím nemáme, tak máme čas se věnovat svému rozvoji. Sepsali jsme si, co všechno chceme na sobě změnit a v průběhu roku na tom budeme pracovat. O jednotlivých předsevzetích budu průběžně psát. Můžete se těšit na články o brzkém vstávání, ranním cvičení, omezení masa v našem jídelníčku (ale ne úplné vyloučení) a odnaučení se utrácet za zbytečnosti.

banner-4.png

Pokud se chcete podělit o své zkušenosti, rady nebo fígle, napište mi je do komentáře. Jsme na začátku a každá rada je pro nás velice cenná. 🙂

2 thoughts on “Novoroční předsevzetí

  1. Mirka says:

    Neskutečně moc se těším na všechny vaše zážitky z krásného hobitího kraje! S předsevzetím ranním vstáváním bych mohla poradit najít si něco, na co se večer před brzkým ranním vstáváním budete netrpělivě těšit. a nebudete se moct dočkat právě toho rána:) Můj budíček je kvůli práci ve 3 ráno a ihned poté jedu rovnou na bazén a plavaaaat a do sauny a pocákat sa ledovu skandinávsků vodů z vědra:D Právě to plavání mě vždycky neskutečně nabudí, že se mi i lépe usne a ráno lépe vstává, jelikož vím, že mi to zaručí dobrou náladu i úžasný den:) Zkuste si najít něco, co vás ráno z postele vykopne a ono to půjde pak jakbysmet:)

    • Linda Fialová says:

      Ahoj Mirko, děkuji za radu, zkusím to. Teď jsem ve fázi, kdy se každý den snažím vstát brzy, ale ne vždy se mi to podaří. Takže určitě mi tvá rada příjde vhod. A co se týká hobitího kraje, tak už se moc těším, až se budu moct podělit o víc zážitků. Do teď to bylo spíše zařizování a dobrodružství teprve začne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *